HOB 410PROSMW4 Spirál tengelyes kombinált gyalugép -400v
- nagyon jó minőségű és minőségi feldolgozás
- A gyaluasztalok hátrafelé hajthatók, így nem akadályozzák a gyalulást és helyet takarítanak meg
- Öntöttvas asztal köszörült felülettel
- Stabil, professzionális gyalulási kerítés 90°-45°-ban elfordítható
- Az állítható vastagságú asztali görgők biztosítják a munkadarab optimális szállítását
- Precíziós csapágyas spirálvágó blokk váltólapkákkal (4 horony egyenként 17 darabbal)
- Vastagító asztal központi oszlopvezetővel és kiegészítő vezetővel
- A spirálfogazatú adagolóhenger biztosítja a munkadarab tökéletes szállítását
- a professzionális megálló helytakarékos oldalirányú vezetése
Kategóriák: Faipari Gépek, HolzMann faipari gépek, kombinált gyaluk
Leírás
| Egyengetés | |
| asztal mérete | 1800×410 mm |
| asztal magassága | 870 mm |
| max. forgácseltávolítás | 5 mm |
| öltözködési stop | 1100×155 mm |
| elforgatható kötszerütköző | 90 ° -45 ° |
| Motoradatok | |
| S6 motorteljesítmény | 5500W |
| feszültség | 400V/50Hz |
| előtolási sebesség | 7 m/perc |
| Általános méretek | |
| beépítési méretek | 1800x470x1000 mm |
| szívócsatlakozás | Ø120 mm |
| Vastagsággyalulás | |
| vastagító asztal mérete | 700×410 mm |
| vastagság max. forgácseltávolítás | 4 mm |
| áthaladási magasság | 230 mm |
| Gyalulás általában | |
| gyalu tengely átmérője | 98 mm |
| gyalutengely fordulatszáma | 4700 min-1 |
| Hangerő és rezgés | |
| hangteljesítmény szint | 108 dB(A) |
| hangnyomásszint | 79 dB(A) |
| Súly | |
| bruttó tömeg | 495 kg |
| nettó tömeg | 420 kg |
| Szállítási méretek | |
| csomagolás szélessége | 845 mm |
| csomagolási hossz | 2000 mm |
| csomagolási magasság | 1100 mm |
További információk
| Tömeg | 495 kg |
|---|
Vélemények (0)
„HOB 410PROSMW4 Spirál tengelyes kombinált gyalugép -400v” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Shipping & Delivery
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Kapcsolódó termékek
Termékkód:
Alumíniumvágó körfűrészlapok, 305mm, Körfűrészlapok, HolzMann faipari gépek, Faipari tartozékok, Faipari Gépek
Termékkód:
KSBA_30532Z84